Tekirdağ Şehir Hastanesi İş Başvurusu ve Personel Alımı 2022
  1. Anasayfa
  2. Hastane İş İlanları

Tekirdağ Şehir Hastanesi İş Başvurusu ve Personel Alımı 2022

0

Tekirdağ Şehir Hastanesi İş Başvurusu

Tekirdağ Şehir Hastanesi İş Başvurusu ve Personel Alımı 2022 yılı içinde çok hızlı bir şekilde devam etmektedir. Siz de kendinize uygun iş pozisyonu dahilinde, Tekirdağ Şehir Hastanesi iş başvurusu yapabilir ve bu hastanenin personeli ve bir sağlık çalışanı olarak göreve başlayabilirsiniz.

Tekirdağ Şehir Hastanesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır 2022

Sağlık Bakanlığı’na bağlı bir şehir hastanesi statüsündeki bu kuruluş, hastaları için kesintisiz olarak 7/24 şeklinde hizmet vermektedir. Tam 1 milyar lira yatırım bütçesi kullanılarak inşa edilen hastane, 2018 yılı itibariyle açılmış ve faaliyete başlamıştır. Tekirdağ Şehir Hastanesi’nde son teknolojik cihazlar kullanılmakta olup, burada hasta sağlığı ile hasta memnuniyetine verilen önem, had safhadadır.

Aynı zamanda Yunanistan ve Bulgaristan ülkeleri de dahil olmak üzere, Trakya bölgesinin en gelişmiş sağlık tesisinin Tekirdağ Şehir Hastanesi olduğu bilgisini de sizlerle paylaşmak isteriz.

Tekirdağ Şehir Hastanesi Personel Alımı
Tekirdağ Şehir Hastanesi Personel Alımı

Hastane içerisinde toplam 119 adet yoğun bakım yatağı bulunmaktadır. Tekirdağ Şehir Hastanesi’nin bir yılda tedavi ettiği hasta sayısı ise ortalama 757 bin kişidir. Ancak bu hastanede tedavi olan ve olmak isteyen hasta sayısının da yıl geçtikçe artması, Tekirdağ Şehir Hastanesi için yeni personel alımlarını aktif hale getirdi. Adaylar, uygun personel olarak değerlendirilmeleri durumunda bu hastanede görev yapmaya başlayabilmektedir. Peki, Tekirdağ Şehir Hastanesi iş başvurusu nasıl yapılır?

Tekirdağ Şehir Hastanesi iş başvurusu yapmak için ilk olarak İŞKUR resmi web sitesine giriş yapmanız gerekmektedir. Web sitesi üzerinden yapacağınız başvuruda, öz geçmişiniz ve bir de CV’nizin, yetkili kişiler ile paylaşılması isteniz. İlgili başvurunuzun ardından kısa süreli bir beklemeye geçebilirsiniz. Ancak dikkat etmenizi isteriz ki; her bir personel adayı sadece tek bir iş pozisyonu üzerinden başvuru yapabilecektir.

Birden fazla şekilde yapılan tüm iş başvuruları tek hamlede iptal edilir ve o aday, belirli süre boyunca bir daha Tekirdağ Şehir Hastanesi iş başvurusu yapamaz.

Tek bir iş pozisyonu üzerinden Tekirdağ Şehir Hastanesi iş başvurusu yapan adayların bu başvuruları ise hastanenin insan kaynakları departmanı tarafından detaylıca incelenecektir. Yapılan incelemeler sonrasında ise uygun personel adayı olarak değerlendirilmeniz durumunda tarafınızla son bir görüşme gerçekleşir ve ondan sonrasında ise işe alınma süreciniz, resmen başlatılmış olur.

Tüm süreç dahilinde herhangi bir olumsuzlukla karşılaşılmadığı ve yapılan görüşmelerin de olumlu geçtiği taktirde, artık siz de bu hastanenin yeni bir personeli olarak görev almaya başlayacaksınız diyebiliriz.

Tekirdağ Şehir Hastanesi İş İlanları 2022

Tekirdağ Şehir Hastanesi için personel alımı yapılması düşünülen bazı iş pozisyonlarını şu şekilde sıralayabiliriz;

  • Güvenlik Personeli; Bu hastanede görev yapacak olan güvenlik personeli, hastanenin olağan akışını bozma tehlikesi bulunan her türlü durum ve kişilerin bu yöndeki etkisini en aza indirmekle yükümlü olacaktır. Ve suç işlenme durumlarına karşı da kendi yetkilerini kullanarak olaylara müdahale etmeleri beklenir.
  • Ebe; Yeni doğum yapmış bebek ile anneye, Sosyal Bilimler çerçevesinde gerekli olan hizmetin sağlanmasında görevli olan sağlık personelleri olarak hizmet faaliyet gösterirler.
  • Hasta Bakıcı; Hasta bünyesi bölümünde görev yapması beklenen hasta bakıcılar, hastane hizmetleri çerçevesinde sürekli olarak hizmet sağlaması beklenen kişilerdir. Yani bu pozisyondaki personellerin vardiyalı sistemle çalışması beklenir ve genel iş süreci ise 7/24 olarak kesintisiz bir şekilde sağlanır.
  • Hasta Bakım Personeli; Bu iş pozisyonundaki personeller ise hasta odalarının temizlik ve bakımlarıyla ilgilenirler.

Tekirdağ Şehir Hastanesi İş Başvuru Formu

Tekirdağ Şehir Hastanesi İş Başvuru Formunu doldurmak için aşağıdaki butona tıklayın.

İş Başvuru Formu

İsbasvurusu.web.tr, ziyaretçilerine aradığı iş, yardım kampanyaları, başvurular hakkında detaylı bilgi vermeyi hedefler.

Yazarın Profili

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir