Ankara Etlik Şehir Hastanesi İş Başvurusu ve Personel Alımı 2023
 1. Anasayfa
 2. Hastane İş İlanları

Ankara Etlik Şehir Hastanesi İş Başvurusu ve Personel Alımı 2023

Ankara Etlik Şehir Hastanesi iş Başvurusu 2023, İş İlanları ve Personel Alımı Hakkında Detaylı Bilgiler

54

Ankara Etlik Şehir Hastanesi İş Başvurusu

Ankara Etlik Şehir Hastanesi İş Başvurusu yapmadan önce hastane hakkında detaylı bilgileri edinmeniz, işe alınmanız durumunda bilgili olmanızı sağlar.

Ankara Etlik Şehir hastanesi gelişmiş teknolojideki tıbbi ekipmanlarıyla ülkemizdeki en prestijli hastanelerden biridir. Bu donanımlı hastanede çalışmak isteyen bireyler Etlik Şehir Hastanesi iş ilanları konusunu sık sık araştırmaktadır. Bunun için internet üzerinden birçok duyuru yayınlanmaktadır. Bu duyurular Sağlık Bakanlığının resmi internet sitesinden de yayınlanmaktadır.

Ankara Şehir hastanesine hasta memnuniyetinin sağlanması açısından yeteri kadar personel alımı yapılacağı duyurulmuştur. Ankara Etlik Şehir hastanesi iş ilanları için öncelikle siteye başvuru yapmanız gerekmektedir. Etlik Şehir Hastanesi iş başvurularını hastanenin insan kaynakları departmanıyla yapılabilmektedir. Fakat bunun için vakti olmayan zamandan tasarruf etmek isteyenler için internet üzerinden ya da İŞKUR üzerinden de başvurular alınmaktadır.

Açık kadro ve pozisyon bırakmamayı hedefleyen Etlik Şehir hastanesine memur işçi, elaman alımları da gerçekleşmektedir. Bu hastanede çalışmak için hastanenin personel eksikliği durumuna göre açacağı başvuru forumlarını kaçırmamanız gerekmektedir. Her zaman her departmandan alım yapılmadığı için alımları takip etmeyi bırakmamalısınız ne zaman size uygun bir pozisyon açılacağı belli olmamaktadır.

Ankara Etlik Şehir Hastanesi İş İlanları

Ankara Etlik Şehir hastanesi 3577 yatak kapasitesiyle Türkiye’nin en büyük şehir hastanelerinden biridir. Bu hastanede çalışmak isteyen bireyler için Ankara Etlik Şehir Hastanesi iş ilanları bulunmaktadır. Bu iş ilanları tüm departmanlar için aynı anda açılmamaktadır. Sadece personel alımına ihtiyaç duyan departmanlar için açılmaktadır.

Ankara Etlik Şehir Hastanesi Personel Alımı
Ankara Etlik Şehir Hastanesi Personel Alımı

Alınacak olan personellerin hangi departmandan olacağına karar verildikten sonra her departman için ayrı iş başvurusu linki oluşturulmaktadır. Kendi departmanınızdan alım yapılıp yapılmayacağını internet sitelerini aktif kullanarak öğrenebilmektesiniz. Yeni başvuruları kaçırmamak için site takibi çok önemli olmaktadır.

Etlik Şehir Hastanesi iş ilanları için başvuru kadroları sürekli olarak değişiklik göstermektedir. Bu kadrolar her departmanın ihtiyaç duyduğu personeller hesaplanarak açılmaktadır. Hastanenin yapımı henüz bitmediği için ana kadro tamamlanmamıştır. Bunun için de yapılacak duyuruları dikkate alarak memur bazında hastane çalışanı olmanız mümkün olmaktadır.

Ankara Etlik Şehir Hastanesi Personel Alımı

Ankara Etlik Şehir Hastanesi personel alımı için ilanlar yayımlanmıştır bu ilanlarda hangi departmanlardan alım yapılacağı da yazmaktadır. Bu departmanlar teknik elamanlar, teknik personeller, güvenlik elamanları, çamaşırhane elamanları, aşçılar, garsonlar, hasta yönetim sistemleri elamanları, diyetisyenler, destek elamanları, programcılar, tıbbi atık personelleri, fizyoterapistler, acil servis, hemşire, yardımcı destek hekim, belge yönetimi, röntgen teknisyeni, yoğun bakım sorumlusu hekim, radyoloji ve diyaliz hekimleri, temizlik personelleri, laboratuvar, bilgi işlem sorumlusu ve daha birçok departman için personel alımı yapılacaktır.

Bu personel alımlarının her biri detaylı şekilde sağlık bakanlığı ana sitesinde bulunmaktadır. Neredeyse her departmandan alım yapılacağından dolayı Etlik Şehir hastanesinde çalışmak isteyen personellerin bu konuyu takipte kalması ve başvuru formu yayınlandığında hemen doldurması gerekmektedir. Henüz Ankara Etlik Şehir Hastanesi tamamen bitmediği için bu inşaat süresi bitene kadar sık sık personel alımları yapılacaktır tahmini olarak şehir hastanesinin 2022’nin haziran ayına kadar bitmesi planlanmaktadır. Hastane bitip kadrosu tamamlanana kadar da personel alımı duyuruları sürekli olarak yayımlanmaya devam edecektir.

Ankara Etlik Şehir Hastanesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Etlik Şehir hastanesinde çalışmak isteyen bireyler Ankara Etlik Şehir Hastanesi iş başvurusu nasıl yapılır sorusunu merak edip araştırmaktadırlar. Peki iş başvurusu nasıl yapılmaktadır. Öncelikle Sağlık Bakanlığı tarafından hastanedeki uygun ve eksik pozisyonlar araştırılmaktadır. Daha sonra bu alanlara personel yerleştirmek için Sağlık Bakanlığı kendi internet sitesinde başvuru ilanı yayımlamaktadır. Bu ilanlara o yayımlanan başvuru formlarından katılmanız mümkündür.

Ya da İŞKUR üzerinden de Ankara Etlik Şehir Hastanesine başvuru yapmanız mümkündür. İŞKUR üzerinden başvurularınız onaylanırsa eğer hastanenin insan kaynakları departmanı sizi iş görüşmesini yüz yüze yapmak için davet edecektir. Başvurunun kesin sonucu orda sonuçlanmaktadır. İnternet üzerinden Etlik Şehir Hastanesi İş İlanları yapan bireyler formun incelenmesi sonucunda yine insan kaynakları departmanıyla görüşmek zorundadır.

İlk başvuru nereye yapılırsa yapılsın sonuca insan kaynakları departmanı karar vermektedir. İnsan kaynakları departmanı da sizinle görüşme yaparak alınacağınız pozisyonlara faydalı olup olamayacağınıza bakmaktadır. Bu iş görüşmesini başarıyla tamamlayan bireyler Etlik Şehir hastanesinde çalışmaya hak kazanmaktadır ve en kısa zaman içerisinde işe başlamaktadır.

Başvuru yapmak için aşağıdaki butona tıklayıp formu doldurun.

İş Başvuru Formu

İsbasvurusu.web.tr, ziyaretçilerine aradığı iş, yardım kampanyaları, başvurular hakkında detaylı bilgi vermeyi hedefler.

Yazarın Profili

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (54)

Popüler Yorumlar
 1. Etlik Şehir Hastanesine temizlik veya sekreterlik olarak calismak istiyorm.

 2. 25 Haziran 2022

  Kırıkkale Üniversitesi Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik bölümünden hem bölüm birincisi hem de okul birincisi olarak mezun oldum. Kırıkkale Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Çocuk Polikliniği ve Satın Alma biriminde birde Kırıkkale Üniversitesi Diş Fakültesi Hastanesinde Tıbbi Sekreter olarak staj deneyimim var. Bilgisayar sertifikam, Türk İşaret Dili sertifikam var. Ayrıca klinik kodlama üzerine eğitim aldım, hastane otomasyon sistemlerine hakimiyetim var. Hastaneniz de tıbbi sekreter olarak görev almak isterim. Bilgi, beceri ve donanımlarımı sizle paylaşmak isterim.

Yapılan Yorumlar
 1. Temizlik görevlisi alımı varmi

 2. Ankara etlik hastanesine temizlik olarak işe başlamak istiyorum

 3. Bozok üniversitesi bilgisayar programcılığı mezunuyum bilgisayar sertifikam var silahlı güvenlik sertifikam var bilgi işlemden anlarım

 4. 16 Haziran 2022

  Ankara Etlik şehir hastanesinde temizlik görevlisi olarak işe başlamak istiyorum

 5. 16 Haziran 2022

  mersin üniversitesi işletme bilgi yönetimi ve Anadolu üniversitesi Tıbbi Sekreterlik ve dokümantasyon mezunuyum sertifikam var hasta kabul, eczacılık yardımı, diş hekimliği asistanı
  bilgi işlem bilgisayar sertifikam var

 6. Merhaba Etlik şehir hastanesinde hasta karsilama pozisyonunda calismak isterim.Bilgisayar sertifikam var.Ankara üniversitesi Çankiri Meslek Yüksekokulu Turizm ve Otel Isletmeciliği son sinif terk.Ayrica bilgisayar sertifikamda mevcuttur.Kolay gelsin.

 7. Merhaba ortaokul mezunuyum ama hasta bakımından cok iyi anlarim 10 yıl makinalarla çocuğuma baktım. Bana uygun bir iş istiyorum yapabilirim

 8. Merhaba Ankara etlik şehir hastanesinde temizlik görevlisi olarak işe başlamak istiyorum

 9. 25 Haziran 2022

  Etlik şehir hastanesi ne temizlik personeli olarak çalışmak istiyorum

 10. Ankara üniversitesi Ortez-Protez mezunuyum Ortopedi departmanında Fizik tedavi ve Rehabilitasyon da görev alabilirim

 11. 25 Haziran 2022

  Kırıkkale Üniversitesi Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik bölümünden hem bölüm birincisi hem de okul birincisi olarak mezun oldum. Kırıkkale Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Çocuk Polikliniği ve Satın Alma biriminde birde Kırıkkale Üniversitesi Diş Fakültesi Hastanesinde Tıbbi Sekreter olarak staj deneyimim var. Bilgisayar sertifikam, Türk İşaret Dili sertifikam var. Ayrıca klinik kodlama üzerine eğitim aldım, hastane otomasyon sistemlerine hakimiyetim var. Hastaneniz de tıbbi sekreter olarak görev almak isterim. Bilgi, beceri ve donanımlarımı sizle paylaşmak isterim.

 12. 28 Haziran 2022

  Merhaba guvenlik personeli aliminiz var mi .

 13. 30 Haziran 2022

  05383760359

 14. 30 Haziran 2022

  ATT yim.Aynı zamanda DSP sertifikasına sahip iş yeri hemşiresiyim. Kan alma ve pedatri tecrübem var.Etlik Şehir Hastanesi’ne başvurmak istiyorum.

 15. 4 Temmuz 2022

  Ankara Etlik şehir Hastanesi’nde temizlik elemanı olarak çalışmak istiyorum ACİLL

 16. 5 Temmuz 2022

  Etlik şehir hastanesine destek eleman olarak işe girmek istiyorum sağlık meslek mezunuyum ünivrsite de sağlık okudum bu sene mezun oldum lokman hekim üniversitesi mezunuyum

 17. 6 Ağustos 2022

  Ankara etlik Şehir hastanesine temizlik görevlisi olarak işe başlamak istiyorum dönüş yaparmisınız lutfen

 18. 7 Ağustos 2022

  Hasta kayıt kabul sertifikam var etlik şehir hastanesine başvuru yapmak istiyorum

 19. Etlik Şehir Hastanesine temizlik veya sekreterlik olarak calismak istiyorm.

 20. 22 Ağustos 2022

  Türkiye’nin en büyük Ankara etlik şehir hastanesinde çalışmaktan onur ve gurur duyarım…
  Saygılarımla;

 21. 31 Ağustos 2022

  Silahsız Güvenlik Görevlisi sertifikam var ve Hijyen Belgem var Ankara Etlik Şehir Hastanesinde Güvenlik Görevlisi, Temizlik Görevlisi Hasta Kayıt Kabul Görevlisi, Yemekhane, Çamaşırhane vs uygun bulunan pozisyonda çalışmak istiyorum 2 aydır işsizim.

 22. Sağlık meslek lisesi sağlık bakım teknisyen mezunuyum basvuru varmı

 23. Sağlık bakım teknisyen alımı varmi

 24. 11 Eylül 2022

  2016 hemşirelik bölümünden mezunum
  Hemşire alımı varmıdır?

 25. Şehir hastanesi için ağız ve diş sağlığı bölümünde çalışmak istiyorum Lokman hekim ağız ve diş sağlığı mezunuyum 1 buçuk yıl deneyimim var

  • Gaziosmanpaşa Üniversitesi eczane hizmetleri bölümü mezunuyum. Eczane teknikeri olarak çalışmak isterim.

 26. iş arıyorum

 27. Etlik Şehir Hastanesinde Temizlikçi Olarak Çalışmak İstiyorum 3 Yıllık Deneyimim Var Teşekkürler

 28. Lisans İşletme Mezunu olup,özel güvenlik görevlisi (Silahlı) kimlik kartım,tıbbi sekreterlik sertifikam, bilgisayar işletmeni sertifikam vardır. Etlik Şehir Hastanesi’nde uygun pozisyonlarda çalışmak isterim.

 29. 30 Eylül 2022

  Etlik şehir hastanesinde çalışmak istiyorum

 30. Ankara şehir hastanesinde temizlik görevlisi olarak çalışmak istiyorum

 31. Başvuru yapamıyorum Ankara şehir hastanesine ön muhasebeci ve sekreter olarak

 32. 4 Ekim 2022

  Ankara Etlik şehir hastanesinde hasta kabül kayıt bölümünde çalışmak istiyorum Yüksek İhtisas Üniversitesinde okudum Tıbbi dokümantasyon ve sekreterlik mezunuyum HBYS hakimim Medula MeDdata sertifikam var.

 33. 4 Ekim 2022

  Etlik şehir hastanesi ne temizlik personeli olarak çalışmak istiyorum MESLEK LİSESİ MEZUNUYUM BİLGİSAYAR BÖLÜMÜ 1.CİLİKLE BİTİRDİM BÖLÜMÜMÜ her iş gelir elimden

 34. Merhaba lise mezunu tıbbi sekreterlik dosyalama arşivleme ileri ofis programı temel bilgisayar sertifikalarına sahibim ankara etlik şehir hastahanesin de hasta kabul kayıt da çalışmak istiyorum saygılar.

 35. Temizlik iscisi veya garson olarak yapmak istiyorum

 36. etlik şehir hastanesinde tıbbı sekterlik bölümüne basvuru yapamıyorum işkurdan ilan num yok.bu alanda 7 adet sertifikam bulunmaktadır .işe ihtiyacım var dönüş yaparsanız memnun olurum.

 37. 7 Ekim 2022

  Merhaba.Etlik şehir hastanesine başvuru yaptım.Haber bekliyorum.

 38. 13 Ekim 2022

  Merhaba, Düzce Üniversitesi Sağlık Yönetimi mezunuyum. İş sağlığı güvenliği temel eğitimi , İnsan kaynakları yönetimi sertfikalarına sahibim. Microsoft office programları ve bilgisayar kullanımına hakimim.

 39. 13 Ekim 2022

  Merhaba, İstanbul Üniversitesi(auzef) Lisans Sosyal Hizmet mezunuyum. İletişim becerileri ve işaret dili sertifikam var. Bilgisayar programalarına hakimim.

 40. 13 Ekim 2022

  Merhaba önlisans İngilizce tercümanlık mezunuyum 25 yaşındayım hasta kayıt veya hasta karşılama da çalışmak isterim teşekkürler

 41. 4 ay önce bizzat yerinde başvuru yaptım güvenlik kadrosundan 3 aya kadar haber veririz dediler .alımlar ne durumda haberi olan varmı acaba.

 42. merhaba temizlik gorevlisi alınıyomu

 43. 16 Kasım 2022

  Uluslararası bölümünde ingilizce veya Romence tercuman ihtiyaç olursa yapmak çalışmak isterim

 44. Kastamonu Üniversitesi tıbbi sekreterlik ve dökümantasyanlık bölümü okudum.Etlik şehir hastanesinde çalışmak isterim .

 45. Tıbbi sekreter mezunuyum ve Ankaea Etlik Şehir hastanesinde tıbbi sekreter olarak çalışmak istiyorum.

 46. Kim hakkıyla girdi ki herkesin torpili var kimin gireceği belliydi bile dalgamı geçiyorsunuz arkadaşım torpille girdi temizliğe biz giremiyoruz

 47. Merhabalar etlik şehir hastanesinde hemşire yardımcısı ve silahsız özel güvenlik görevlisi olarak görev alabilirim

 48. Etlik hastanenizde temizlik hasta danışmanı olarak çalışmak istiyorum

 49. İstanbul sağlık bilimleri üniversitesi adli tıp teknikerliğinden mezun oldum
  Gaziantep adli tıp kurumunda stajımı yaptım
  Liseden de sağlık meslek lisesi hasta ve yaşlı bakımı mezunuyum Bağcılar eğitim ve araştırma hastanesinde stajımı yaptım

 50. Etlik Sehir Hastanesinde sekreter olarak çalışmak istiyorum

 51. 23 Mart 2023

  Slm merhaba iyi akşamlar ben Isparta dan katılıyorum Ankara etlik şehir hastasinde çalışmak istiyorum temizlik görevlisi olarak personel alımı niz varmı yada nezaman personel ise alımı pasliyor
  Detaylı bilgi verirseniz mutlu olurum teşekkür ederim.
  0532 628 2592 telno

 52. Merhabalar Ankara etlik şehir hastanesinde tıbbi sekreter hasta kabul görevlisi olarak çalışmak istiyorum sertifikam belgelerim var geri dönüş yaparsanız sevinirim teşekkürler ☺️

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir