1. Anasayfa
 2. Banka İş İlanları

Konya Selçuk Üniversitesi Hastane Personel Alım İlanı 2023


0

Selçuk Üniversitesi Hastanesi, 22 Haziran 2023 tarihinde yayımlanan bir personel alımı ilanıyla, eksikliklerini gidermek amacıyla sözleşmeli personel alımı yapacak. İlan, en az lise, ön lisans ve lisans mezunu adayları kapsamaktadır. Toplamda 93 kişilik bir kontenjan belirlenmiştir.

Alınacak personelin dağılımı ve başvuru şartları da açıklanmıştır. Bu fırsatı değerlendirmek isteyen adaylar, ilanı inceleyerek başvurularını gerçekleştirebilirler. Selçuk Üniversitesi Hastanesi, bu yeni personellerle sağlık hizmetlerini daha etkin bir şekilde sunmayı hedeflemektedir.

Selçuk Üniversite Hastanesi İş Başvurusu

Selçuk Üniversitesi Hastanesi, 22 Haziran 2023 tarihinde yayımlanan personel alımı ilanıyla, farklı pozisyonlarda 93 sözleşmeli personel alımı gerçekleştirecektir. İhtiyaç doğrultusunda kontenjanlar şu şekildedir:

Lise Mezunu:

 • 32 Hasta Bakımı ve Temizliği Personeli
 • 1 Sıhhi Tesisat Kalorifer Personeli
 • 1 Asansör Bakımı Personeli

Ön Lisans Mezunu:

 • 25 Sağlık Teknikeri (Tıbbi Sekreter)
 • 5 Röntgen Teknisyeni

Lisans Mezunu:

 • 28 Hemşire
 • 2 Fizyoterapist

Bu pozisyonlara başvurmak isteyen adaylar ilanı detaylı bir şekilde inceleyerek başvurularını gerçekleştirebilirler. Başvuru şartları ve süreci hakkında daha fazla bilgi ilan metninde yer almaktadır. Selçuk Üniversitesi Hastanesi, yeni personellerin katılımıyla sağlık hizmetlerini daha etkin ve kaliteli bir şekilde sunmayı hedeflemektedir.

Selçuk Üniversitesi Personel Alımı İstenen Şartlar

Selçuk Üniversitesi Hastanesi, personel alımı için başvuracak adayların aşağıdaki şartları sağlamalarını talep etmektedir:

 1. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak.
 2. Başvuru tarihi itibarıyla 18 yaşını tamamlamış olmak ve ilanın son başvuru tarihi itibarıyla 35 yaşını doldurmamış olmak.
 3. Kamu haklarından mahrum bulunmamak.
 4. Türk Ceza Kanunu’nda belirtilen suçlardan herhangi birinden hüküm giymemiş olmak. Bu suçlar arasında devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, milli savunmaya karşı suçlar, devlet sırlarına karşı suçlar, casusluk, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin iflasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan mal varlığı değerini aklama veya kaçakçılık gibi suçlar yer almaktadır.
 5. Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmamak. Başvuruda askerlik durum belgesi veya terhis belgesi talep edilecektir.
 6. Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmamak.
 7. Lisans mezunları için 2022 KPSS (B) grubu KPSSP3 puanı, ön lisans mezunları için 2022 KPSS (B) grubu KPSSP93 puanı ve lise mezunları için 2022 KPSS (B) grubu KPSSP94 puanı esas alınacaktır.
 8. 657 Sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 4/B maddesine göre sözleşmeli personel olarak istihdam edilecek adayların, hizmet sözleşmesi esaslarına aykırı hareket etmemiş olmaları gerekmektedir. Aksi takdirde, sözleşmelerinin feshedilmesi veya sözleşmeyi tek taraflı feshetmeleri halinde, bir yıl geçmedikçe sözleşmeli personel pozisyonunda istihdam edilemezler.

Başvurulara ilişkin ayrıntılar ilan metninde yer almaktadır. Belirtilen şartları sağlayan adaylar, başvurularını gerçekleştirebilirler. Ancak yukarıda belirtilen şartlara uymayan adaylar, başarılı olsalar dahi atamaları yapılmayacaktır.

Konya Selçuk Üniversite Hastanesi Aranılan Şartlar Nelerdir?

Genel olarak beklenilen şartlar yukarıda verilmiştir. Ancak bunların dışında Selçuk Üniversitesi personel alımı yapacağı bölüme göre de farklı şartları yerine getirmenizi istemektedir. Meslek dalıyla istenilen şartların olduğu listeyi kontrol ederek uygunluğunuz hakkında fikir yürütebilirsiniz.

Selçuk Üniversitesi İş Başvurusu

Adaylar, başvurularını tamamlamak için “hastaneilan.selcuk.edu.tr” adresinde bulunan online başvuru formunu doldurmalı ve istenilen belgeleri ilgili alana yüklemelidir.

Bu süreçte, adayların mülakata çağrılmayacağını ve sadece KPSS puanlarına dayalı olarak değerlendirileceklerini hatırlatmak isterim. Başvurularını tamamlayan adaylar arasından en uygun adaylar seçilerek ilan edilen pozisyonlara atanacaklardır.

Başvuru detaylarına erişmek için üniversitenin yayımladığı belgeye ulaşmak için buraya tıklayınız.

İsbasvurusu.web.tr, ziyaretçilerine aradığı iş, yardım kampanyaları, başvurular hakkında detaylı bilgi vermeyi hedefler.

Yazarın Profili

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir