Mersin Şehir Hastanesi İş Başvurusu ve Personel Alımı 2022
 1. Anasayfa
 2. Hastane İş İlanları

Mersin Şehir Hastanesi İş Başvurusu ve Personel Alımı 2022

Mersin Şehir Hastanesi İş İlanları, Personel Alımı 2022, İşkur ve İşçi Alımları Hakkında Bilgi Alın.

0

Mersin Şehir Hastanesi İş Başvurusu

Mersin Şehir Hastanesi iş başvurusu ve personel alımı işlemleri, 2022 yılı için de devam etmekle birlikte, siz de bu hastanenin bir çalışanı olmak için başvuruda bulunabilirsiniz. Mersin Şehir Hastanesi iş başvurusu yapmak isteyen personel adayları, ilgili başvuru işlemlerini İŞKUR üzerinden gerçekleştirmeli ve beklemeye geçmelidir.

Mersin Şehir Hastanesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır 2022?

Doğu Akdeniz bölgesinin sağlık üssü olarak adlandırılan Mersin Şehir Hastanesi, toplamda 1294 yatak kapasitesine sahiptir. Mersin’in Toroslar ilçesine, tam 374 bin 601 metrekarelik alana inşa edilen Mersin Şehir Hastanesi, 2017 yılında hizmete açıldı. Akdeniz bölgesinin en prestiji hastanelerinden biri olan Mersin Şehir Hastanesi, sadece Mersin ilinden değil, her yıl çevre illerden de birçok sayıda hasta ağırlamakta. Ve bu hastanenin ağırlamış olduğu hasta sayısı, her yıl düzenli olarak artış göstermektedir. Mersin Şehir Hastanesi’nde tedavi olan hasta sayısındaki artış, bu hastanede çalışacak olan personel ihtiyacını da artırmıştır. Bu duruma karşın, Mersin Şehir Hastanesi personel alımı işlemleri gerçekleştirilmekte ve yeni personel adayları ile görüşülmektedir. Peki, Mersin Şehir Hastanesi iş başvurusu nasıl yapılır? İşte detayları…

Mersin Şehir Hastanesi iş başvuru işlemleri, sadece İŞKUR üzerinden gerçekleştirilebilir. İŞKUR resmi web sitesi üzerinde yapılan başvurularda, Mersin Şehir Hastanesi personel alımı taleplerine giriş yaparak, oradan da personel alımı yapılacak olan iş pozisyonlarına göz gezdirmeniz gerekir. Ve size uygun olan iş pozisyonunu belirlediğinizde, en kısa süre içerisinde Mersin Şehir Hastanesi iş başvurusu işleminizi anında gerçekleştirebilirsiniz. Unutmamanız gerekir ki; her personel adayı sadece bir adet iş pozisyonu için başvuruda bulunabilir. Bir veya daha fazla iş pozisyonu dahilinde başvuru yapan kişilerin, yapmış olduğu tüm iş başvuruları geçersiz sayılmaktadır.

İŞKUR üzerinden gerçekleştirmiş olduğunuz Mersin Şehir Hastanesi iş başvuru işleminiz, hastanenin insan kaynakları departmanı tarafından görüntülenecektir. Ve bu görüntüleme sonrası yapılacak olan incelemelerde, ilgili iş pozisyonu için uygun aday olup olmadığınız belirlenecektir. Uygun aday olarak değerlendirilmeniz durumunda ise tarafınızla iletişime geçilecek, bu vesileyle de Mersin Şehir Hastanesi için işe alım süreciniz resmen başlatılmış olacaktır.

Mersin Şehir Hastanesi İş İlanları 2022

Mersin Şehir Hastanesi Personel Alımı
Mersin Şehir Hastanesi Personel Alımı

Mersin Şehir Hastanesi iş ilanlarının bazıları ise şunlardır;

İş Tanımı;

Aktif çalışmasına mani bir engeli olmayan, Tam zamanlı çalışacak Sürücü veya Sağlık Çalışanı Engelli personel alımı yapılacaktır.

Yasa gereği engelli kadrosuna uygun olan,

 • Takım çalışmasına yatkın,
 • İletişim yeteneği kuvvetli,
 • Vardiyalı çalışmaya engeli olmayan,

kişilerin sağlık kurulu raporlarında yazılı olan işgücü kaybı yüzdesi ve engellerini açık olarak ön yazıda belirtmeleri gerekmektedir.

Aranan Nitelikler;

 • Aktif çalışmasına mani bir engeli olmayan,
 • Tam zamanlı çalışacak,
 • Yasa gereği engelli kadrosuna uygun olan,
 • Takım çalışmasına yatkın,
 • İletişim yeteneği kuvvetli,
 • Vardiyalı çalışmaya engeli olmayan,

İş Tanımı;

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz ailemiz için Mersin – Silifke ilçesinde Yaşlı Bakıcısı pozisyonunda bakıcı arayışımız bulunmaktadır.

Aranan Nitelikler;

 • Mersin ilinde ikamet eden,
 • Kadın personel adayı olan,
 • 40 ile 55 yaş aralığında olan,
 • İletişim yönü kuvvetli,
 • Hasta bakımı konusunda tecrübesi olan,

Mersin Şehir Hastanesi İş Başvuru Formu

Mersin Şehir Hastanesi İş Başvuru Formu için aşağıdaki butona tıklayın. İşkur’un açık pozisyon ekranı ile karşılaşacaksınız sonrasında formu doldurun.

İş Başvuru Formu

İsbasvurusu.web.tr, ziyaretçilerine aradığı iş, yardım kampanyaları, başvurular hakkında detaylı bilgi vermeyi hedefler.

Yazarın Profili

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir