Eskişehir Şehir Hastanesi İş Başvurusu ve Personel Alımı 2022
 1. Anasayfa
 2. Hastane İş İlanları

Eskişehir Şehir Hastanesi İş Başvurusu ve Personel Alımı 2022

Eskişehir Şehir Hastanesi Personel Alımı, İş Başvurusu, İş İlanları ve 2022 yılı Personel Açıkları

0

Eskişehir Şehir Hastanesi İş Başvurusu

Eskişehir Şehir Hastanesi iş başvurusu ve personel alımı işlemleri, 2022 yılı için de devam etmektedir. Bu hastanede bir sağlık çalışanı olarak görev almak isteyenler, Eskişehir Şehir Hastanesi iş başvurusu yaparak müracaatta bulunabilir. İŞKUR üzerinden yapılan iş başvuruları, ilgili pozisyonlar dahilinde olumlu sonuçlanması durumunda tarafınızla iletişime geçilecektir.

Eskişehir Şehir Hastanesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır 2022?

Ekim 2018’de açılan ve 1081 yatak kapasitesine sahip olan Eskişehir Şehir Hastanesi, açıldığı günden bu yana yoğun oranda talep görmektedir. Tüm sağlık bölümlerinin yer aldığı ve kamuya özel olup ücretsiz hizmet veren hastane, binlerce sağlık çalışınına da istihdam sağlamaktadır. Ancak artan talep yoğunluğu ve hasta sayısı, Eskişehir Şehir Hastanesi personel alımı işlemlerine de hız kazandırmış durumda. Ve hastanenin farklı iş departmanlarına, çok sayıda yeni personel alımı yapılması kararlaştırıldı. Peki, Eskişehir Şehir Hastanesi iş başvurusu nasıl yapılır?

İŞKUR resmi web sitesi üzerinden, Eskişehir Şehir Hastanesi iş başvuru işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Farklı iş pozisyonları için açılan ilanlarda, her bir personel adayının kendine en uygun olan sadece bir adet iş pozisyonuna başvuru yapması beklenir. Eğer adaylar bir değil de birkaç farklı iş pozisyonu için başvuru yapacak olurlarsa, maalesef ki o adayların gerçekleştirmiş olduğu tüm iş başvuru talepleri geçersiz sayılır. Sadece tek bir iş pozisyonu için Eskişehir Şehir Hastanesi iş başvurusu yapan adayların bu başvuruları, hastaneye ait olan insan kaynakları departmanı tarafından görüntülenecektir.

Bu görüntüleme sonrası aday hakkında değerlendirmeler yapılmakta olup, bu değerlendirmelerin de olumlu sonuçlanması durumunda aday ile tekrardan iletişime geçilir ve daha sonrasında ise işe alım süreci başlatılmış olur. Son işlemler sırasında da herhangi bir sorunla karşılaşılmaması durumunda ise o aday, Eskişehir Şehir Hastanesi yeni görevli personeli olarak buradaki çalışma hayatına başlayabilir.

Eskişehir Şehir Hastanesi Personel Alımı
Eskişehir Şehir Hastanesi Personel Alımı

Eskişehir Şehir Hastanesi İş İlanları 2022

Eskişehir Şehir Hastanesi’ne ait bazı iş ilanları şunlardır;

REVİR PERSONELİ

Eskişehir Şehir Hastanesi’nde görevlendirilmek üzere yarı zamanlı ve tam zamanlı revir personeli arayışımız vardır.

Genel Nitelikler;

 • Akşam Vardiyası (Tercih edilir)
 • Gece Vardiyası (Tercih edilir)
 • Gündüz Vardiyası (Tercih edilir)

İş Tanımı;

 • Revir personeli olarak görev yapacak,
 • Minimum Sağlık Lisesi Mezunu veya Sağlık ile ilgili yüksekokul mezunu (Sağlık Memuru, Hemşire veya Acil Tıp Teknisyeni),
 • Takım çalışmasına yatkın ve uyumlu,
 • İletişim yeteneği kuvvetli ve motivasyonu yüksek,
 • Yeniliklere açık ve kişisel gelişim konusunda istekli.
 • Tercihen İşyeri yardımcı sağlık personeli olarak deneyimi olan,

SAĞLIK TEKNİKERİ

Eskişehir Şehir Hastanesi’nde görevlendirilmek üzere sağlık teknikeri arayışımız vardır.

Genel Nitelikler;

 • Fizik Tedavi Teknikeri, İş ve Uğraş Terapisti, Beden Eğitimi Öğretmeni, Hasta ve Yaşlı Bakımı Teknikeri, Acil Tıp Teknisyeni, Anestezi Teknikeri, Hemşire Yardımcısı, Sağlık Bakım Teknisyeni, Paramedik, Radyoloji Teknikeri, Ortopedi Teknisyeni, Laboratuvar teknikeri, Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik bölümlerinden mezun (Anatomi eğitimi veren bölümler),
 • İnsan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın, sözlü iletişim becerisi yüksek ,
 • Disiplinli çalışma yapısına uygun,
 • Yeniliklere ve gelişime açık ,
 • Güler yüzlü,
 • Esnek çalışma saatlerine uygun, yasal süreler dahilinde vardiya sisteminde çalışabilecek,

İş Tanımı;

 • Eskişehir Şehir Hastanesi’nde masaj hizmeti almak isteyen müşteriler alanımıza geldiklerinde sağlık personelimiz tarafından, uyguladığımız hizmetler hakkında bilgi verecek,
 • Daha doğru bir müdahale için sağlık onam formu doldurtacak,
 • Manuel olarak ( el ile) BAY ve BAYAN müşterilere baş, boyun, omuz, sırt masajı uygulayacak, kadın personel adayı arayışımız mevcuttur.
 • Başvuru yapan personel adayları MASAJ eğitimi almamış sadece ANATOMİ eğitimi almışlarsa, alanımızda kendilerine MASAJ TEKNİKLERİ eğitimi uzman kadromuz tarafından verilecektir.

Eskişehir Şehir Hastanes İş Başvuru Formu

Eskişehir Şehir Hastanesi İş Başvuru formu için aşağıdaki butona tıklayın. İşkur Açık Pozisyonlar sayfasında gerekli alanları dolduraraktan başvuruda bulunabilirsiniz.

İş Başvuru Formu

İsbasvurusu.web.tr, ziyaretçilerine aradığı iş, yardım kampanyaları, başvurular hakkında detaylı bilgi vermeyi hedefler.

Yazarın Profili

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir