Temizlik Görevlisi Olarak 1468 Kişi Sağlık Bakanlığına Alınacak
  1. Anasayfa
  2. Kurum İş İlanları

Temizlik Görevlisi Olarak 1468 Kişi Sağlık Bakanlığına Alınacak

0

Sağlık bakanlığı tarafında kura çekimi yapılmıştı. Bugün gelen habere göre Temizlik Görevlisi olmaya hak kazanan adaylar için talep edilen belgeler ve belgelerin son teslim tarihi hakkında bilgiler paylaşıldı.

Sağlık Bakanlığı 1468 Kişilik Temizlik Görevlisi Alımı 

Daha önceden detayları duyurulan temizlik görevlisi personel alımı için kura sonuçlandı. Kura da asil ve yedek olarak ismi bulunanların yapması gerekenler açıklandı.

Sağlık Bakanlığı 1468 Kişilik Temizlik Görevlisi Alımı 

Sağlık Bakanlığı Temizlik Görevlisi personel alım sonuçları için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

Sağlık Bakanlığı Kura Sonucu

Belgeler Ne zaman teslim edilmeli ?

Sağlık bakanlığı tarafından alınacak olan temizlik görevlileri adaylarının gerekli belgeleri teslim edebilecekleri tarihler 23 ocak ile 27 ocak 2023 tarihleri arasındadır. Belgeler direkt olarak Sağlık Bakanlığının ankarada bulunan yönetim hizmetleri genel müdürlüğüne teslim edilmelidir.

Bireysel başvuru için talep edilen belgeler

  • Diploma & mezuniyet Belgesi
    Kamu Kurum ve Kuruluşlarına Eski Hükümlü veya Terörle Mücadelede Malul Sayılmayacak Şekilde Yaralananların İşçi Olarak Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmeliğin 4 üncü maddesinin birinci fıkrasının (a) bendinde yer alan Eski Hükümlü olduğuna dair belge ve (ğ) bendinde yer alan terörle mücadelede malul sayılmayacak şekilde yaralandığına dair komutanlık yazısı ve sağlık raporu
  • İşe göndermede öncelik hakkına sahip olan adaylardan Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmeliğin 5 inci maddesinin birinci fıkrasında belirtilen öncelikli durumunu gösterir belge
  • T.C. Kimlik Kartı Fotokopisi/Nüfus Cüzdanı Fotokopisi

Sağlık Bakanlığı Personel Alımı hakkında daha fazla bilgiye erişmek için linki takip edebilirsiniz.

İsbasvurusu.web.tr, ziyaretçilerine aradığı iş, yardım kampanyaları, başvurular hakkında detaylı bilgi vermeyi hedefler.

Yazarın Profili

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir