Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Personel Alımı Duyurusu 2023
  1. Anasayfa
  2. Kurum İş İlanları

Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Personel Alımı Duyurusu 2023

0

Aydın Adnan Menderes üniversitesi, 117 personel sözleşmeli olarak alacak. Alımları 4/B kapsamında yapacağını duyurdu. Yani yapılacak personel alımlarında mülakat yapılmayacaktır. Sadece KPSS puanına göre Aydın Üniversitesi alım yapacak.

Başvuracak Adaylar İçin İstenen Şartlar Nelerdir ?

Tüm kamu kurumlarında geçerli olan 657 sayılı kanun çerçevesinde Aydın Adnan Menderes Üniversitesi personel alımı yapacak. Bahsi geçen kanunun 48. maddesinde belirtilmiş olan nitelikler göz önüne alınacaktır. Mevcut kanunun genel dinamikleri şöyledir; Sağlıklı olmak, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, başvuracak kişi cinsiyeti erkek ise askerlik görevini yapmış olması veya ilişkinin olmaması, arşiv ve güvenlik soruşturmasında herhangi bir vukuatının bulunmamasıdır. Bunların dışında KPSS puanına bakılacaktır. Aydın Adnan Menderes Üniversitesi’ne başvuracak kişilerin KPSS sınavından en az 50 puan almış olması gerekmektedir. Başvuracak kişi lise mezunu ise P94 lisans mezunu ise P3 ön lisans mezunuysa P93 puanına bakılacaktır.

Hangi Bölüm ve Branşlar Alım Olacak ?

ADÜ tarafından duyurulmuş olan boş kadrolar, kadro kodları ve kontenjanları aşağıda bilgilerinize sunulmuştur. Başvuru formunda belirteceğiniz için bölüm kodu bilgisini dikkatlice kontrol ediniz.

Kadro UnvanıKontenjan
DİYETİSYEN1
HEMŞİRE50
LABORANT1
SAĞLIK TEKNİKERİ9
BÜRO PERSONELİ4
KORUMA VE GÜVENLİK GÖREVLİSİ10
DESTEK PERSONELİ40

Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Personel Alımı 2023
Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Personel Alımı 2023

Adnan Menderes Üniversitesi Kamu Personeli Başvurusu Nasıl Yapılır ?

Kendi bölümüne uygun kadroya başvurmak isteyen kişi, üniversitenin rektörlük binasına giderek bireysel olarak başvuru yapması gerekmektedir. Başvuru yapılırken başvuru formunun eksiksiz olarak doldurulması gerekmektedir. Başvuru formunda başvurulacak pozisyon başvuru kodu ve benzeri bilgiler talep edilmektedir. Bunlardan herhangi birinin eksik olması durumunda yapılan başvuru dikkate alınmayacaktır.

  • KVKK kapsamında başvuran kişinin formu orada bulunan görevliler tarafından kontrol edilemeyecek olmasından kaynaklı başvuru formunun doğru doldurulmuş olması adayın sorumluluğundadır.
  • Başvuru yapılırken iletilmiş olan belgelerin tarihleri ilan tarihinden sonra olmamalıdır. Sertifika ve yeterlilik belirten belgelerin başvuran kişi adına olması gerekmektedir.
  • Her aday sadece bir pozisyona başvuruda bulunabilir.

Personel Alımı Başvuru Formu

Aydın Adnan Menderes Üniversitesi rektörlüğü tarafından duyurulmuş olan başvuru formuna ulaşmak için tıklayınız. Başvuru formunu üniversitenin sayfasından Word dosyası şeklinde indirip, istenen bilgileri eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurmalısınız. Rektörlüğüne başvuru formunu teslim etmeye giderken hem elektronik ortamda(cep telefonu, flaş bellek vb.) hem de çıktı almış olmanız faydanıza olacaktır.

Başvuru Hangi Tarihler Arasında Olacak

Personel alım ilanı duyurulmuş olan tarihinden itibaren 15 gün içinde başvuru formunun doldurulup, üniversite rektörlüğüne teslim edilmesi gerekmektedir. Duyuru 20 Ocak tarihinde yapılmıştır ve 3 Şubat 2023 tarihine kadar başvurmaya açık olacaktır. Mesai saatinden sonra gelecek adayların başvuruları kabul edilmeyebilir.

Ayrıca Pamukkale Üniversitesi Personel Alımı ilanına da göz atabilirsiniz.

İsbasvurusu.web.tr, ziyaretçilerine aradığı iş, yardım kampanyaları, başvurular hakkında detaylı bilgi vermeyi hedefler.

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir