LC Waikiki İş Başvurusu ve Personel Alımı 2022
 1. Anasayfa
 2. Mağaza İş İlanları

LC Waikiki İş Başvurusu ve Personel Alımı 2022

LC Waikiki Personel Alımları 2022 ve İş Başvurusu Formu Hakkında Detaylar Aşağıda!

0

LC Waikiki İş Başvurusu

LCW iş ilanları 2022 yayınlandı ve siz de bu şirketin bir çalışanı olmak için iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Biz de bu konudaki talebin fazlalığını gördük, sizler için LCW şirketi ve bu şirketin personel alım süreci hakkında bilgileri derledik. İşte, LCW iş başvurusu ve personel alımı 2022 şartları…

LC Waikiki İş Başvurusu Nasıl Yapılır 2022?

LCW, yani bildiğimiz adıyla LC Waikiki; 1988 yılında Fransız asıllı üç ortak tarafından kuruldu ve toptan satış hayatına başlamış oldu. Paris lokasyonlu LCW, ticari hayatının ilk etaplarında t-shirt ve sweat tasarımları ile oldukça dikkat çekti. Ve LC Waikiki hisseleri, üç ortağın zamanla dağılması sonucunda sadece tek hissedar olarak kalan George Amouyal’a devredildi.

Tema Tekstil ise 1997 yılında LC Waikiki’ye ait tüm dünya genelindeki hisseleri satın alarak bünyesine kattı. Ve Paris’te doğan LC Waikiki, günden güne gelişip yükselişler göstererek, İstanbul’da bugünkü haline geldi. LC Waikiki, günümüzde 34.1 milyar TL’lik net satış, 950 milyon USD ihracat yapan, yurt genelince 1200’ü aşkın mağazası bulunan ve 54.000’den fazla kişiye istihdam sağlan dev bir şirket statüsünde ilerlemekte. Ve gün geçtikçe de daha çok bilinir olup alışveriş endeksini büyütmesi ile birlikte LC Waikiki personel alımı işlerimi de buna bağlı olarak artış gösterir.

LC Waikiki Personel Alımı
LC Waikiki Personel Alımı

LCW iş başvurusu yapmak için, şirketin iş başvuru web sitelerinde yayınlamış olduğu personel alımı taleplerine müracaat edebilirsiniz. Aynı zamanda LC Waikiki resmi web sitesine de personel alımı için başvuru yapabilirsiniz.

İş başvuru formu doldurmak şekilde yaptığınız talep, LCW şirketinin insan kaynakları departmanı tarafından incelenip, olumlu bulunmanız durumunda sizinle iletişime geçilerek yüz yüze görüşmeye davet edilirsiniz. Ve LC Waikiki’ye iş başvurusunda bulunurken, dolduracağınız iş başvuru formunda şunlara dikkat etmeniz çok önemlidir;

 • İş başvuru formunda kendinize ait olan tüm bilgiler eksiksiz ve tamamen doğru olmalıdır.
 • Mezun olduğunuz okullar, almış olduğunuz seminerler, özel dersler, kurs ve sertifikaları da özgeçmişinize mutlaka eklemelisiniz.
 • Geçmiş iş tecrübelerinizde sadece iş pozisyonunuz ve çalışmış olduğunuz firmanın ismini belirtmekle yetinmeyip, ilgili iş sürecinizi de kısaca anlatmanızda fayda var.
 • LCW iş başvurusu yapacağınız pozisyonda deneyimli iseniz, bunu da iş başvuru formunda belirtebilirsiniz.
 • Ve en önemlisi, LC Waikiki iş başvuru formunda kendinizi tanıtan detaylı bir yazıya da mutlaka yer vermiş olmanızdır.

LC Waikiki İş İlanları 2022

Başvuru yapabileceğiniz LCW güncel iş ilanları şunlardır.

İstanbul – LC Waikiki Satış Temsilcileri İş İlanları

Aranan Nitelikler;

 • En az lise mezunu.
 • Esnek çalışma saatlerine ve yoğun iş tempomuza uyum sağlayabilecek.
 • Sosyal ilişkiler konusunda başarılı ve ekip çalışmasına yatkın.
 • İstanbul / Avrupa yakasında ikamet eden veya bu bölgelerdeki mağazalarımıza ulaşım sıkıntısı olmayan LCW satış danışmanları arıyoruz.

İş Tanımı;

 • Sorumlusu olduğu LC Waikiki mağazamızın genel iş düzenini kontrol eder.
 • Kargolama ile gelen ürünlerin teslimatını sağlama, ürünlere alarm takma ve askılamayı yapar. İade işlemlerini kontrol eder, iadesi edilen ürünlere tekrardan alarm takara katlar ve askılayarak reyonlara yerleştirir.
 • Mağazamıza gelen müşterilerin istedikleri ürünleri bulmalarına yardımcı olur ve onlara ürünlerimiz hakkında gerekli bilgilendirmeleri sağlar.
 • Temiz ve ideal giyimi, genel görünüşü, güler yüzü ve konuşma şekli ile müşteri memnuniyetini en üst seviyeye taşıyarak marka imajına olumlu etki sağlar.

LC Waikiki Personel Maaşları 2022

LCW Waikiki personel maaşları, iş pozisyonuna ve çalışma süresine göre farklılık göstermektedir. İş pozisyonlarına göre belirlenmiş olan LCW personel maaşları şu şekilde;

 • LCW Waikiki satış temsilcisi maaşları asgari ücret seviyesindedir. Ekstra olarak geçim indirimi ve yol ücreti de alırlar. Ve LCW satış temsilcileri, şirketin belirlemiş olduğu bayi kotasını doldurmaları durumunda maaşlarına ek olarak prim hakkı da kazanırlar. Ve şirketin ihtiyacı olan mağaza yöneticiliği pozisyonunda açıklık oluşması durumunda, bu açıklıklar satış temsilcilerinin bu makama terfi edilmeleri ile kapatılmış olur. Yani kariyer planlama açısından da LCW satış temsilciliği yapmak oldukça avantajlı bir meslektir.
 • LCW depo görevisi maaşları, asgari ücretin %10 kadar yukarısında olup yine bu personellerin de doğun ve düğün izni gibi hakları vardır.
 • LCW part time dış temsilcisi maaşları, asgari ücretin yarısı kadardır. Ve bayi kotasına ulaşılması durumunda da maaşlarına ek olarak ekstra prim almaya hak kazanırlar.
 • LCW part time kasiyer maaşları da yine asgari ücretin yarısı kadar olup personellere aylık olarak iletilir.

LC Waikiki Çalışma Şartları 2022

LC Waikiki çalışma şartları, firmanın AVM ve cadde üzerindeki mağazalarına göre değişiklik göstermektedir. AVM dahilindeki mağazaların çalışma saatleri yine AVM açılış ve kapanış saatine göre belirlenmekte olup sabah 09:00 ile akşam 22:00 arasıdır. Cadde üzerindeki LCW mağazaları ise sabah 08:00’da açılıp akşam 23:00’da kapanır. Elbette ki günlük mesai süreci vardiyalı sisteme dayalı olup tam zamanlı LC Waikiki personelleri günde ortalama 8 saat mesai yaparlar.

Personellerin yıllık izin ve haftalık izinleri olup devletin güvence altına alarak sağlamış olduğu tüm haklardan faydalanma durumları da vardır. Ayrıca şirket, çalışanlarına doğum ve düğün izni gibi hakları da ekstra olarak tanır. LC Waikiki, tam zamanlı personellerin haricinde part-time personel alımı da yapan bir firmadır. Yine LCW part time personel olarak çalışan bir kişinin günlük mesai süresi 6 saattir. Part time olarak çalışan personellerin yıllık izin hakları bulunur ancak haftalık izinleri yoktur.

LCW İş Başvuru Formu

LC Waikiki iş başvuru formu için hemen aşağıdaki butona tıklayın.

LCW İş Başvuru Formu

İsbasvurusu.web.tr, ziyaretçilerine aradığı iş, yardım kampanyaları, başvurular hakkında detaylı bilgi vermeyi hedefler.

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir