Polatlı Can Hastanesi Çalışma Saatleri 2023
  1. Anasayfa
  2. Açılış & Kapanış Saatleri

Polatlı Can Hastanesi Çalışma Saatleri 2023

0

Polatlı’nın tek özel hastanesi unvanını elinde tutan Can Hastanesini çalışma saatleri hakkındaki bilgiyi yazının devamında belirttik.

Can Hastanesi Çalışma Saatleri

Hastanenin çalışma saati sınırlaması yoktur. 7 gün 24 saat saat şeklinde hizmetlerini devam ettirmektedir. Bazı polikliniklerin çalışma saatleri fark edebileceği için, 0312) 621 41 41 numaralı telefondan hastaneyi arayarak detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ankara Polatlı Özel Can Hastanesi

Polatlı’daki ilk ve tek özel hastanemiz, açılışından bu yana sıcakkanlı personeliyle hizmet vermektedir. Hedefimiz, güvenilir testler ve başarılı doktorlar aracılığıyla sağlık sorunlarının çözümlerini en kısa zamanda bulmak ve sağlıklı bir yaşamı elde etmektir.

Can Hastanesi Çalışma Saatleri

Can Hastanesi Hangi Bölümler Var ?

Bu amaç doğrultusunda, tam donanımlı üç ameliyathanesi, 33 yataklı hastanemizin üç yoğun bakım yatakları ve iki bebek yatakları ile 26 uzman doktor ve 4 pratisyen doktor, hemşire ve sağlık çalışanlarından oluşan bir ekiple hizmet veriyoruz. Ortalama olarak hastanemizde her yıl 7.500 ameliyat yapılmakta ve yaklaşık 200.000 hasta poliklinik sağlık hizmeti almaktadır. Ayrıca yaklaşık 6000 hasta yatılı hizmetlerimizde tedavi edilmektedir. Her gün sağlık standartlarını yükseltmek için çalışıyor ve ilkelerimizden ödün vermeden yapıyoruz. Ozon terapi, ağrı tedavi merkezi (analjeziyoloji), dört boyutlu ultrason ve tarama muayeneleri gibi hizmetlerimizle bir adım öndeyiz.

Hastane Kalite Standartları

Sağlık Kalite Standartları, Türkiye’de hizmet veren tüm sağlık kurumları ve organizasyonların hedeflenen kalite düzeyini göstermek ve uygulama için rehberlik sağlamak amacıyla geliştirilmiştir. Hastanemiz tüm kalite standartlarını tam olarak uygulamaktadır. Ayrıca Sağlık Bakanlığı denetçileri tarafından düzenli olarak denetlenmektedir. Kalite standartlarımızı geliştirmek için hasta memnuniyeti verileri aylık olarak dikkatli bir şekilde analiz edilir ve bu verilere dayanarak standartlarımız ve hizmetlerimiz güncellenir.

Memnuniyet oranımızın, geriye dönük anketlerimize göre %95 olduğundan gurur duyuyoruz. Hasta hakları ve güvenliği önceliğimizdir. Hastalarımızın elimize güvende hissetmeleri önemlidir. Haklarınızı ve sorumluluklarınızı bilmek sağlık hizmetlerimizin kalitesini iyileştirecek ve sağlığınızın korunmasını sağlayacaktır.

İsbasvurusu.web.tr, ziyaretçilerine aradığı iş, yardım kampanyaları, başvurular hakkında detaylı bilgi vermeyi hedefler.

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir